+420 605 297 561    +420 556 730 343    ​     hapssro@gmail.com

Firma HAPS s.r.o. je vlastníkem obchodní značky WILDSKIN pro Českou republiku, která prezentuje tuzemskou výrobu kožené galanterie. A to jednak pod vlastní značkou WILDSKIN, ale také jako licenční výrobu pro další firmy a odběratele.

Sortiment výrobků si můžete prohlédnout na stránkách našeho e-shopu

www.wildskin.cz

Značku WILDSKIN založil módní fotograf Andrew Semple v roce 1987 v kanadském Torontu. Společnost dodávala do butiků v provincii Ontario a Quebeck převážně kožené opasky a aktovky. V roce 1992 jsme podepsali dohodu o spolupráci s největší kanadskou sítí Hudson Bay Company, rozšířili společnost o českou pobočku v Odrách ( HAPS s.r.o. ) a zvýšili objem výroby. Současně jsme zaregistrovali značku WILDSKIN v České a Slovenské republice.

Sortiment se postupně rozšiřoval od opasků, přes peněženky, kabelky, aktovky, reklamní a dárkové předměty až po bytové doplňky a westernový sortiment, atd. V současné době spolupracujeme například s českými módními návrháři při výrobě kožené galanterie, zajišťujeme licenční výrobu pro některé přední tuzemské i zahraniční značky, dodáváme díly na výrobu nábytku a mnoho jiných zakázkových prací. Za dobu existence společnosti jsme dodávali nebo stále dodáváme naše výrobky do Kanady, Spojených států amerických, Německa, Holandska, Dánska, Norska, Rakouska nebo Slovenska.

Jako reference uvádíme některé z našich významných odběratelů:

Licenční výrobky pro značky Baťa, BUSHMAN, LOIS, MARWIN Jeans, EASY JEANS, Gladiátor shoes, WILLIAM DELVIN, WILDCAT, MAGIC HELENA Praha, agentura Petarda Production, reklamní předměty pro značky Jan Becher, Radegast, Jack Daniels, Toyota, Lexus, Ford, Protest Fashion Holandsko, Plzeňský Prazdroj, SONY, AAA AUTO PRAHA, HZP, Continental, DHL, Avízo, reklamní agentury REDA, IMI PARTNER, Brand Promotion, ABA reklama, Promotion a další.

Finančně a materiálově podporujeme sportovní, kulturní a společensky prospěšné projekty, jako například MTB závod Oderská mlýnice České spořitelny, hudební klub Village sound Odry, mládežnické sportovní kluby, dětské domovy, mateřské školky a základní školy.

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, bude nám potěšením odpovědět na Vaše dotazy, návrhy a připomínky. 

kožená galanterie

Pravá kůže. 
Opasky, peněženky, kabelky, aktovky, obaly, pouzdra atd.

licenční výroba

Zakázková výroba pro oděvní značky, velkoodběratele, reklamní agentury, pivovary atd.

reklamní předměty

Brandované reklamní předměty s přidanou užitkovou hodnotou. Pouzdra, obaly, klíčenky atd.