+420 605 297 561    +420 556 730 343    ​     hapssro@gmail.com

Výroba a servis hydraulických hadic

Nabízíme výrobu a servis pro vysokotlaké hydraulické hadice s koncovkami včetně dalšího příslušenství, jako jsou různá šroubení, zpětné a kulové ventily, rychlospojky, manometry atd.

další informace

Kožedělná výroba WILDSKIN

Obchodní značka WILDSKIN prezentuje tuzemskou výrobu kožené galanterie. A to jak pod vlastní značkou WILDSKIN, tak i jako licenční výrobu pro další firmy a odběratele.  

další informace

O nás

Firma HAPS s.r.o. byla založena v roce 1992.

Od svého vzniku nabízíme zakázkovou výrobu a servis hydraulických hadic s koncovkami a prodej souvisejících hydraulických prvků - šroubení, ventily, rychlospojky, manometry apod.

Na českém trhu zastupujeme také německou firmu STAUFF GmbH, která vyvíjí, vyrábí a prodává komponenty potrubí a příslušenství k hydraulice pro konstrukce průmyslových strojů a linek i jejich údržbu. Jsou to zejména systémy k upevnění potrubí, hadic, kabelů a ostatních součástí, měřící a filtrační technika, analogové a digitální měřicí přístroje ke sledování parametrů v hydraulice, hydraulické příslušenství, šroubení, kulové a proudové ventily a příruby. 

V roce 1993 byla ve spolupráci s kanadskou firmou ustanovena divize kožedělné výroby WILD SKIN Trading Co. Toronto. 
Cílem byla výroba a distribuce opasků, které nesou znaky kanadského tradičního zpracování. To je jednoduchý design, kvalitní materiály - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování. Původní sortiment opasků byl později rozšířen o širokou nabídku aktovek, diplomatek, kabelek, pouzder, drobné galanterie, pouzder na mobilní telefony a reklamních předmětů.

Společnost HAPS s.r.o. je dalo by se říci rodinná firma s cca 15 zaměstnanci, se sídlem v Hynčicích u Oder, Moravskoslezský kraj.

V roce 2022 jsme oslavili 30 let existence na českém trhu.